Aracınızı Keşfedin

GÜÇ ARTIŞI ve YAKIT TASARRUFU

Aracınızın çalışma sistemini belirleyen elektronik kontrol ünitesi (Ecu) dosyasını okuyup , yeniden programlayarak (modifiye) ederek %30'a varan güç artışı mümkündür. Bu güç sayesinde daha hassas bir gaz tepkisi ve yüksek bir tork artışı elde edilir. Örneğin 0'dan 100 KM'ye 9.2 saniyede çıkıyor ise tuning sonrası 7.8 saniyeye kadar indirgenebilir. Bunun yanı sıra 1-2-3 vites geçişlerinde aracın hantallığı ortadan kalkar. Yokuşlarda , araç sollamalarında yetersiz kalan devir aralığı tuning sonrasında daha seri ve daha agresif hale gelir. Normal şartlarda bu gücü üretme kapasitesine sahip olan aracınız otomotiv üreticileri tarafından yazılım ile kısıtlanmıştır. Bunun sebebi otomotiv üreticilerinin kendilerine pazar oluşturma istekleridir. Biz ise yazılım ile bastırılmış bu gücü modifiye edilmiş bir yazılım ile veya chip tuning ile açığa çıkartıyoruz. Performans kazanmış olan aracınız aynı zamanda %20 yakıt tasarrufuda sağlamış oluyor.

Yakıt Tasarrufu Nasıl Oluyor

%30 güç artışı elde ettiğimiz aracınız normal kullanımda 3000 devir ile gittiği mesafeyi 2000 devir ile gider. 3. viteste çıktığı yokuşu 4. viteste çıkar. Tuning sonrası bir vites yüksek gittiği için otomatik olarak tasarruf etmiş olur. Power chip tuning olarak yaptığımız işin garantisini veriyoruz. 15 gün içerisinde yapılan işten memnun kalınmadığı takdirde paranızı iade ediyoruz.

Günümüzde kulladığımız araçlarda başka bir aracı sollamada, 0-100 km hızlanmalarda, yokuş çıkışlarında vb. gibi trafikte aracımızdan istediğimiz performansı elde edemiyoruz. Bunun sebebi ise araç üreticilerinin motorun beynine (ecu) yerleştirmiş olduğu yazılım ile aracınızın gerçek performansını bastırarak kendine bir pazar oluşturmasıdır. Aracınıza uyguladığımız yazılım ve chip tuning ile bastırılmış olan gerçek gücü açığa çıkartıyoruz. Araç sollamalarında, 0-100 km hızlanmalarında, yokuş kalkışlarında vb. gibi trafikte aracınızdan beklediğiniz performansı elde etmenizi sağlıyoruz. Yaptığımız tuning uygulaması ile aracınızda %30 a varan beygir artışı ve %20 ye varan yakıt tasarrufu sağlanır. Daha keyifli, daha güçlü, ve daha mutlu araç kullanmanız için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Konu

Telefon Numaranız

Mesajınız

Teklif Formu